4
M. Pawelec
16
R. Boguski
9
R. Majewski
11
P. Kuklis
21
B. Grzelak
19
P. Madejski
Bohater meczu z Bośnią i Hercegowiną. Zwycięska bramka była jedyną w reprezentacyjnej karierze Michała Golińskiego. W sumie z orłem na piersi zagrał w pięciu spotkaniach.
Na swój drugi występ w narodowych barwach musiał czekać ponad trzy lata. Po tym, jak zadebiutował w meczu ze Stanami Zjednoczonymi w 2004 roku, Paweł Janas nie dał mu więcej szans. Do kadry Golińskiego na zgrupowanie w Turcji powołał Leo Beenhakker i mimo że w spotkaniu z Bośnią i Hercegowiną zdobył jedyną bramkę, nie zagrzał w kadrze miejsca na dłużej. Wystąpił jeszcze co prawda w lutym i marcu w meczach z Finlandią, Estonią i USA, ale na tym jego przygoda z reprezentacją się zakończyła.
Jego występ dla wielu obserwatorów i komentatorów był zaskoczeniem. Najmłodszy wśród powołanych 20-latek z Górnika Zabrze na swoim koncie miał zaledwie kilka występów w ekstraklasie. Leo Beenhakker postanowił dać mu jednak szansę od pierwszej minuty. Pazdan wystąpił nie na swojej nominalnej pozycji w linii obrony, a jako defensywny pomocnik. Ze swoich zadań wywiązał się jednak bez zarzutów, wielokrotnie popisując się udanymi zagraniami.
► Mecz nie jest uznawany przez FIFA za oficjalny
► Pierwszy w historii mecz z Bośnią i Hercegowiną
► Pierwszy mecz reprezentacji w tureckim mieście Kundu
► Pierwszy mecz w historii reprezentacji rozegrany 15 grudnia
► 20. zwycięstwo reprezentacji w meczu towarzyskim na neutralnym boisku
► 10. mecz reprezentacji rozegrany w Turcji
► Aż 8 zawodników zadebiutowało w reprezentacji: Tomasz Lisowski, Szymon Pawłowski, Michał Pazdan, Mariusz Pawelec, Rafał Boguski, Piotr Kuklis, Radosław Majewski, Piotr Madejski
► Pierwszy gol Michała Golińskiego w drugim występie w reprezentacji
► Po tym meczu bilans grudniowych meczów reprezentacji stał się dodatni (8-3-7, bramki: 22-17)
► Wszyscy zawodnicy reprezentowali tylko i wyłącznie krajowe kluby