13
P. Balcerzak
20
J. Matuschewski
2
G. Grzywińska
Reprezentacja Polski przed meczem z Białorusią. W górnym rzędzie od lewej: Jolanta Siwińska, Agnieszka Winczo, Agata Guściora, Sandra Sałata, Paulina Dudek, Katarzyna Kiedrzynek (kapitan). W dolnym rzędzie od lewej: Ewa Pajor, Dagmara Grad, Ewelina Kamczyk, Emilia Zdunek, Agata Tarczyńska.
Zawodniczka znana z występów w linii ataku, w meczu z Białorusią została ustawiona jako lewoskrzydłowa, co nie przeszkodziło jej dwukrotnie trafić do bramki. Pajor była zdecydowanie najbardziej aktywna na murawie, nie tylko strzelając, ale także dogrywając do koleżanek z zespołu. Od początku kariery uznawana jest za jedną z najzdolniejszych polskich piłkarek. Jej talent sprawił, że została najmłodszą w historii debiutantką w Ekstralidze. Dobre występy w barwach Medyka Konin sprawiły, że w wieku niespełna 19 lat przeniosła się do Bundesligi, gdzie trafiła do VfL Wolfsburg. Poza mistrzostwami i krajowymi pucharami na swoim koncie ma także m.in. tytuł królowej strzelczyń niemieckiej ekstraklasy i występy w finałach Ligi Mistrzyń.
Kolejna, obok Ewy Pajor, polska mistrzyni Europy do lat 17 z 2013 roku. Na stadionie w Łęcznej czuła się doskonale, bo na co dzień reprezentowała barwy miejscowego Górnika. Potwierdziła to na murawie, podwyższając wynik na 2:0. Kamczyk jest prawdziwą kolekcjonerką tytułów na polskich boiskach. Pierwsze mistrzostwo Polski wywalczyła jako zawodniczka Unii Racibórz. Później tytuły świętowała także z Medykiem Konin i zespołem z Lubelszczyzny. Przez kilka lat potwierdzała swoją skuteczność, zostając najskuteczniejszą zawodniczką Ekstraligi. Mimo ofert silnych klubów z zagranicy długo nie decydowała się na wyjazd z Polski, wskazując na powody zdrowotne i osobiste.